Hakkımızda

Fatih Emlak Alım Satım kurulduğu 1995 yılından günümüze gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, как найти работу verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri “şirket kültürü” olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir. Şirketimiz “güven ve kalite” anlayışı ile başladığı hizmet stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirlemiştir. Fatih Emlak Alım Satım , çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar.

MİSYONUMUZ
ta en titt på den här webbplatsen
Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

VİZYONUMUZ

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız.Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz.Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir.Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir.Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir. Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir.Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz.Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.Emlak автоматы онлайн бесплатно sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir.Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.
online essay writer

If you’re searching for websites that write papers for you, there http://www.seganerds.com/2021/03/10/5-tips-for-establishing-a-retro-clothing-business-in-college/ are a number of things that you need to know before you spend your hard-earned cash. To start with, many of these websites are actually paid advertisements sites, designed to get you https://icrowdnewswire.com/2021/02/03/3-necessary-digital-marketing-skills-you-should-learn/ to click on their ads. The simple fact is that there are hundreds of sites like this on the https://www.2oceansvibe.com/2021/01/12/time-management-tips-for-busy-college-students/ internet. Most of them are conducted by student or small business professionals that want to generate some easy money. But you may come across sites that write papers for you to submit that ask that you pay a fee before you can use their”newspapers” on your newspaper writing project. These websites aren’t worth the money or time and you need to avoid them.